HAKKIMIZDA

Ülkemizde İnşaat  sektöründe faaliyet gösteren firmamızın temelleri  05.11.1999 yılında müteahhitlik ve yol hizmetleriyle Ahmet ÖZCOŞKUN ve Mahmut ÖZCOŞKUN Tarafından atılmış olup inşaat taahhüt ve mühendislik hizmetler, vermekte ve faaliyetlerine devam etmektedir. Yol yapım , köprü yapım, Baraj , gölet , bina , çevre düzenlemesi ve  çeşitli alt yapı ve üst yapı işlerini başarıyla yapmış ve zamanında teslim etmiştir. Zamanın ve teknolojinin gelişimine paralel kadro ve geniş ekipmanlarımız ile işin kalitesi ve süresi konusunda uygun yapıyı kazanmış bulunmakla beraber daha iyi işler yapmak konusunda azimli ve inanç sahibidir.  

TSE EN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, TSE EN ISO 14001:2000 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 180001:1999 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemi belgelerine sahip olan firmamız temel prensiplerimiz gereği çağdaş teknolojiyi takip ederek büyümekte ve büyümeyi sürdürmeyi hedeflemektedir.

Ana faaliyet konumuz olan inşaat işlerindeki uzun yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeyi kullanarak yurtiçi ve yurtdışında Altyapı, Üstyapı, yol ve bina inşaatı alanlarında faaliyet göstermeyi amaçlıyoruz. Bu amaçlarımıza ulaşırken yurtiçi ve yurtdışı ekonomisine ve çalışma hayatına katkıda bulunmayı buradan elde edeceğimiz kazanımlar ile gerek maddi gerekse sosyal alanlarda birlikte büyümeyi planlarımızın başında gelmektedir. Bu plan ve program çerçevesinde modern çağın tüm gereklerini ve çağdaş son teknolojileri kullanarak faaliyet konularını eksiksiz ve tam olarak yerine getireceğimizi taahhüt ederiz.

Haber ve Duyurular
Mogan Sel kapanı işi kısa sürede işleve sokuldu.
bala yolu 1 yılda başarıyla tamamlandı.

Her Hakkı Saklıdır. Copyright © 2014 - Site içeriğindeki yazı ve görselleri kaynak göstermek koşuluyla kısmen ve/veya tamamen yayınlanabilir.